Dôležité informácieKontakt

Galvaniho 2/A, Bratislava
tel: 0903 759 104, 0911 999 697
e-mail: fibra@fibra.sk, www.fibraprint.sk


O spoločnosti FIBRA PRINT

Spoločnosť vznikla v roku 2000 pod obchodným menom Branislav Filipovič - Fibra  a od roku 2005 pôsobí pod obchodným menom Fibra print, spol. s r. o.

Spoločnosť Fibra print je profesionálna firma pôsobiaca v oblasti polygrafickej a reklamnej produkcie s takmer 10 ročnými skúsenosťami na slovenskom a zahraničnom trhu. Spoločnosť Fibra print disponuje vlastnými výrobnými technológiami. 

Tím Fibra print, s.r.o. tvoria kreatívne mysliaci odborníci, nadchnutí pre svoju prácu a ústretoví požiadavkám i predstavám klientov. Každý klient je pre spoločnosť Fibra print veľkou výzvou a prínosom, čo sa odzrkadľuje v individuálnom prístupe k realizácii každého projektu. Z výsledkov práce spoločnosti profitujú lídri na trhu v mnohých odvetviach, spoločnosť sa svojimi dlhoročnými skúsenosťami pričinila o rast a napredovanie mnohých našich dlhoročných obchodných klientov.

Spoločnosť sama má ambíciu napredovať a zvyšovať svoj trhový podiel na trhu polygrafickej a reklamnej produkcie. Rast firmy a zvyšovanie jej konkurencieschopnosti v histórii spoločnosti spôsoboval vždy nákup novej technológie. Takmer s každým nástupom technológie bol potrebný aj nový personál alebo minimálne ich zaučenie pre prácu s novou technológiou a postupom času i  priestorové zväčšovanie firmy.

Spoločnosť začínala s prvou technológiou – hárková ručná sieťotlač a otočná sieťotlač na podtlač textilu (samolepky, reklamné tabule, tričká..). Táto technológia bola v tom čase nedostatková.

Druhou technológiou bol rezací plotter, vďaka ktorému sa rozšírila výroba o reklamu na automobily, značenie dresov pre futbalové tímy a pod.

Treťou technológiou bola prvá veľkoplošná tlač (výroba plagátov, plnofarebné samolepky, celoplošné polepy automobilov...). Táto technológia je nástupnickou technológiou sieťotlače.

Neustály dopyt klientov po málokusovej výrobe spôsobil tlak pre znižovanie nákladov a nákup ďalšej, v poradí štvrtej technológie – nízko-nákladová hárková tlač na výrobu letákov bulletinov, vizitiek...

Piatou technológiou bola veľkoformátová exteriérová tlačiareň v šírke 3,2m. Táto technológia umožnila výrobu bannerov, veľkoplošných samolepiek, billboardov... Táto technológia zaradila spoločnosť do segmentu exteriérovej reklamy.

Najnovšou technológiou spoločnosti je 3D fréza na rezanie plastov, plexiskiel, PVC materiálov, kartónov a gravírovanie kovov. Táto technológia sa využíva na výrobu reklamných tabúl atypických tvarov, 3D písmen, logotypov, znakov, erbov.Ponúkame Vám výrobu reklamy v najširšom portfóliu pod jednou strechou. Kompletný servis. Od návrhu až po realizáciu.


Copyright © 2010, Fibra print s.r.o.. Všetky práva vyhradené. | webdesign & code : Fibra print  |